بهترین دکتر پوست در شمال غرب تهران

 • admin تاریخ شروع
 • بهترین دکتر پوست در شمال و غرب تهران

  بدنبال بهترین دکتر پوست در شمال غرب تهران هستید ؟ در اینجا لیستی از دکتران با تجربه آماده کرده ایم که براساس میزان رضایت مشتریانشان آنها را انتخاب و آدرس و اسامی شان را در اینجا قرار داده ایم .

  آدرس مطب دکتر پوست و مو

  به زودی این قسمت کامل می شود :

  دکتر پوست و مو

  دکتر پوست و مو ، دکترس است که در درمان بیماری های پوست ، مو و ناخن تخصص دارد . به طور کلی یک پزشک پوست، مو و زیبایی می تواند بیماری های مختلفی ازجمله سرطان پوست، عفونت ناخن‌ها، اگزما و ... را درمان کند. متخصص پوست و مو پس از اخذ مدرک پزشکی و تکمیل دوره کارورزی ، به مدت سه سال آموزش تخصصی در زمینه پوست و مو و ناخن می بینند. بسیاری از پزشکان پوست و مو در تمامی زمینه ها ی مرتبط با پوست و مو ، به طور عمومی ، آموزش دیده اند و در زمینه درمان تمام بیماری ها ی پوست و مو خدمت رسانی میکنند . برخی دیگر از بهترین دکتر پوست علاوه بر فیلد عمومی پوست و مو ، در شاخه خاصی ، آموزش های تخصصی بیشتر میبینند و سر رشته پیدا می کنند ، به طور مثال شاخه کودکان ، جراحی ، یا زیبایی
  doctor-team.jpg

  چگونه یک دکتر پوست و مو خوب پیدا کنیم ؟

  در اینجا برخی از نکات مهم برای انتخاب بهترین متخصص پوست را به شما خواهیم گفت و در ادامه لیستی از بهترین پزشکان و متخصص مو را در اختیار خواهیم گذاشت. انتخاب یک متخصص پوست، مو و زیبایی تصمیم مهمی است.

  مطمئن شوید که متخصص زیبایی پوست شما مدرک بورد تخصصی دارد .جالب است بدانید که هیچ قانونی وجود ندارد که بر، نحوه معرفی هر پزشک از تخصص خودش ، نظارت داشته باشد. بسیاری از کلینیک های پوست و مو در کشور وجود دارند که پزشکان ان مدرک تخصصی پوست و مو ندارند. مطمئنا شما دوست ندارید درمان پوست خود یا عمل زیبایی صورت خود را به عنوان مثال به دست یک پزشک بیهوشی یا پزشک زنان بسپارید، تنها به این خاطر که آنها تصمیم گرفته اند در این زمینه فعالیت کنند یا تصور میکنند ازاین راه درآمد بهتری دارند!

  بهتر است دکتر متخصص پوست شما حداقل ۵ سال سابقه فعالیت در این زمینه را داشته باشد. این موضوع نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . چرا که بسیاری از کلینیک های زیبایی و پوست و مو ( که کیفیت بالایی در ارائه خدمات ندارند) بین ۳ تا ۵ سال پس از شروع به کا با شکست مواجه می شوند و این مسئله به دلیل عدم کفایت آن ها است . بیساری از کلینیک ها با کمک تبلیغات زیاد شروع بسیار خوبی دارند، اما نتایج کار آن ها در بین طیف وسیعی از مشتریان خوب نیست و با کیفیت پایین و عدم ایمنی ( بروز عوارض) همراه است و پس از مدتی آن ها با باری از پرونده های حقوقی ، بیماران شاکی و مشتریانی که هزینه پرداخته اند اما خدماتی نگرفته اند ، از این تجارت خارج می شوند.

  اما در صورتی که یک کلینیک زیبایی مو برای بیش از ۵ سال است که مشغول به فعالیت است و از متخصص پوست معتبر همچون فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بهره می برد و از اعتبار خوبی برخوردار است ، به احتمال زیاد ، این به این معناست که کیفیت خدمات آن ها بالا ست و از تجهیزات و مواد استاندارد استفاده میکنند و بیماران را به خوبی درمان می کنند .