مدل کمد دیواری ریلی جدید با قیمت نصب و ساخت

 • admin تاریخ شروع
 • کمد دیواری ریلی جدید

  کمد دیواری ریلی از جدیدترین مدلهای تولید شده در ایران و جهان است که مورد استقبال بسیاری از مردم نیز قرار گرفته است . در این کمدها از دربهای ریلی استفاده می شوند و باز و بسته کردن و استفاده از کمد را آسان و راحت تر کرده است ، همچنین فضای کمتری را هنگام باز شدن درب اشغال میکند .

  در بیشتر اتاق خواب ها از کمد بدون درب یا اصطلاحا کلوزت استفاده کنند ولی برخی افراد ترجیه می دهند که وسایل درون کمد در معرض دید نباشد به همین خاطر از درب ریلی و یا کمد دیواری ریلی استفاده می کنند , بخش داخلی کمد دیواری ریلی می تواند طرحهای بسیاری داشته باشد که به نیاز کارفرما بستگی دارد به عنوان مثال بخش داخلی این نوع کمد ها می تواند به کمد ها و قفسه های کوچکتر تقسیم شوند و به مکان مناسبی برای قرار دادن لباس ها و یا کتابهایتان تبدیل شود.

  همچنین می توان فضایی برای رختخواب ها تعبیه نمود. اما باید به ابعاد استانداردی که در متن بالا اشاره شد دقت نمود. کمد دیواری ریلی گزینه بسیار مناسبی برای فضاهای کوچک می باشد. در فضا های کوچک اگر قصد قرار دادن تخت خواب را داشته باشید مطمعنا درب های باز شو معمولی کمد دیواری با تخت خواب تداخل خواهد داشت. درب های ریلی به دلیل اینکه در داخل چهارچوب خود کمد حرکت می کنند نیاز به فضای خالی زیادی در مقابل آن ها ندارند. برخی از افراد به دلیل اینکه یراق مناسبی در کمد دیواری های بازاری و آماده استفاده نمی شود خاطره خوشی از این کمد ها ندارند. کمد ریلی باید یراق مناسب ، با کیفیت و مستحکم داشته باشد.

  دو نوع ریل برای این نوع کمد ها در بازار وجود دارد ریل 30 کیلویی و ریل 80 کیلویی که عمدتا کمد های بازاری از ریل 30 کیلویی استفاده می شود در صورتی که ریل مناسب برای کمد ریلی ریل 80 کیلویی می باشد. تحمل وزن این یراق بسیار بالا می باشد و اگر از این نوع استفاده شود شما به راحتی و با اشاره یک انگشت می توانید درب را حرکت دهید .

  عکس مدل کمد دیواری ریلی

  بسیار خوب ! من برای شما عکس تعدادی مدل کمد دیواری ریلی آماده کرده ام ، امیدوارم از دیدن آنها استفاده لازم را ببرید .
  komod-keshoi-1-min.jpg

  komod-keshoi-2-min.jpg

  کمد دیواری ریلی بزرگ به ابعاد 4 متر به همراه یک آینه در وسط آن
  komod-keshoi-3-min.jpg

  komod-keshoi-4-min.jpg

  komod-keshoi-5-min.jpg

  komod-keshoi-6-min.jpg

  رنگ مشکی در کمد دیواری ریلی می تواند برای دکوراسیون های مدرن بکار رود .
  komod-keshoi-7-min.jpg

  komod-keshoi-8-min.jpg

  komod-keshoi-9-min.jpg

  کمد دیواری ریلی 2 درب مناسب اتاق هایی با ابعاد کوچکتر است .
  komod-keshoi-10-min.jpg

  komod-keshoi-11-min.jpg

  komod-keshoi-12-min.jpg

  komod-keshoi-13-min.jpg

  komod-keshoi-14-min.jpg

  komod-keshoi-15-min.jpg

  komod-keshoi-16-min.jpg

  از این نوع کمد دیواری ریلی بالا و کنار درب ورودی اتاق خواب استفاده شده است .
  komod-keshoi-17-min.jpg

  komod-keshoi-min.jpg


  اگر از مدلهای بالا خوشتان آمده و آنرا میخواهید برای منزل خود سفارش دهید ، ما آماده انجام این پروژه هستیم .
  همچنین ما می توانیم هر مدلی که در ذهن شما هست را با MDF طراحی و بسازیم . کافیست تماس بگیرید ، منتظر صدای گرم شما هستیم .