میز تحریر مدرن و جدید برای اتاق به همراه قیمت

 • admin تاریخ شروع
 • میز تحریر جدید و مدرن برای اتاق

  امروزه آپارتمان ها از فضاهای محبوب در ميان عموم مردم محسوب می شوند . به دليل كوچكتر شدن فضاها نسبت به گذشته امروزه بيش از پيش نياز به طراحی داخلی احساس می شود زيرا بايستی تمامی نيازها در فضای نسبتا كوچكتری گنجيده و پاسخگوی نيازهای همه افراد خانواده باشد. آپارتمانها معمولا از ساختاری مدرن برخوردار هستند و کمتر خانه ی طبقاتی پیدا میشود که از نمای سنتی در طراحی آن استفاد شده باشد .

  مطالعه و استفاده از لپ تاپ در ایران بسیار فراگیر است به همین دلیل داشتن میز تحریر مناسب می تواند با طراحی زیبا لازمه ی هر خانه ای می باشد .

  انتخاب میز تحریر مناسب

  از طرفی اگر در انتخاب این میز ها توجه کافی نشده باشد معمولا بعد از خرید قابلیت ایجاد تغییرات در آنها وجود نخواهد داشت و عملا کاربرد چندانی هم نخواهند داشت پس برای انتخاب یک میز تحریر متناسب با ارگونومی خود باید دقت کافی را به خرج دهید ؛ به نکات زیر در انتخاب میز تحریر توجه کنید :

  • از جنس های چوب با کیفیت استفاده کنید ؛ جنس و کیفیت چوبی که برای میز تحریر چوبی شما استفاده شده است بسیار مهم است . استفاده از چوب های بی کیفیت فقط یک تحمیل هزینه به شماست
  • میز تحریر بهتر است جدا از میز كامپیوتر یا لپ‌تاپ باشد؛ البته عموما این اتفاق نمی‌افتد. یكی به دلیل اینكه فضای اتاق این اجازه را نمی‌دهد و دیگر اینكه به لحاظ اقتصادی، خانواده‌ها نمی‌توانند دو بار هزینه كنند. در این صورت وقتی می‌خواهید از یك میز برای مطالعه و میز كامپیوتر استفاده كنید، سطح رویه میز باید بزرگ‌تر باشد. صندلی و میز طوری باید باشند كه اگر مانیتور روی میز است، به موازات چشم باشد نه پایین‌تر و نه بالاتر
  • از رنگ های روشن استفاده کنید ؛ این روزها برای دكوراسیون اتاق ، رنگ سفید، رنگ روز محسوب می‌شود. میز، تخت و سایر وسایل چوبی به رنگ سفید، پیشنهاد ویژه طراحان است كه فضای كوچك‌ترین اتاق‌ها را روشن و باز نشان می‌دهد. توصیه می‌كنیم حتی اگر رنگ سفید را دوست ندارید، سراغ رنگ‌های روشن بروید چون رنگ‌های تیره نشاط فضا را از بین می‌برند و مطالعه در آن خسته کننده خواهد شد.

  قیمت میز تحریر مدرن

  قیمت این نوع میزها نسبت به میز تحریرهای قدیمی تر کمی مقرون به صرفه تر است ، چرا که در طراحی میز مدرن ابزار و حجم کمتری مصالح بکار می رود . در ادامه عکس میز تحریر به همراه قیمت هریک از آن برای شما قرار داده شده است .

  عکس میز تحریر مدرن و جدید

  desk-modern-1.jpg

  کد 1 : میز تحریر مدرن با 2 کشو بدون صندلی : 320000 تومان
  desk-modern-2.jpg

  کد 2 : میز تحریر مدرن بدون صندلی : 760000 تومان
  desk-modern-3.jpg

  کد 3 : میز تحریر مدرن با پایه فلزی بدون صندلی : 360000 تومان
  desk-modern-4.jpg

  کد 4 : میز تحریر مدرن با پایه فلزی بدون صندلی : 360000 تومان
  desk-modern-5.jpg

  کد 5 : میز تحریر به همراه کتاب خانه ( تمامی سازه های چوبی در عکس ) بدون صندلی : 1350000 تومان
  desk-modern-6.jpg

  کد 6 : میز تحریر مدرن با پایه فلزی و قفسه بالا ، بدون صندلی : 430000 تومان
  desk-modern-7.jpg

  کد 7 : میز تحریر مدرن با پایه MDF بدون صندلی : 370000 تومان
  desk-modern-8.jpg

  کد 8 : میز تحریر مدرن با پایه MDF بدون صندلی : 370000 تومان