مزایای پنجره دوجداره Upvc

 • admin تاریخ شروع
 • مزایای پنجره دوجداره upvc
  چند تا از بهترین مزایای پنجره دوجداره را برای شما آماده کرده ایم :

  تعمیر و نگهداری آسان
  upv-windows.jpg

  پنجره های uPVC ما ساخته شده از ماده با دوامی است که هرگز پوسیدگی، زنگ زدگی، پوست پوسته نخواهد داشت و همچنین کاملا قابل بازیافت است. آنها همچنین دارای لولاهای قابل تمیز کردن و راحت هستند و فقط برای نگهداری نیاز به آب گرم و صابون دارند تا سالم باقی بمانند.

  دمای مناسب و آرامش در سکوت
  upv-windows-3.jpg

  پنجره دوجداره ما با استاندارد A + و در اندازه مناسب ساخته شده باست. پنجره ها دارای قاب پروفیل چندگانه برای جلوگیری از خروج هوای گرم و خنک داخل منزل به بیرون است ، همچنین شیشه های داخلی کمترین بازتاب گرما را به داخل دارد . فاصله بین شیشه ها با گاز آرگون پر شده است تا هوای سرد باقی بماند و فاصله های جداسازی شده در پایین مواد برای نگهداری گرما بیشتر هدایت شده است. سپس دو مهر و موم Q-Lon مقاوم در برابر آب و هوا وجود دارد که مهر و موم تنگ ، آب را حفظ می کنند تا از باران و نشتی ها جلوگیری شود. همه اینها باعث می شود که منزل شما گرم تر و آرامش بخش تر شود و در حفظ انرژی به شما کمک کند.

  قوی و امن
  upv-windows-2.jpg

  با ما می توانید مطمئن باشید پنجره هایی را دارید که با استاندارد روز دنیا امنیت راتضمین می کنند تا خانه شما بالاترین سطح حفاظت را دارا باشد. ما از مهره داخلی شیشه ای استفاده می کنیم تا از خورد شدن شیشه از خارج جلوگیری شود. پنجره های گیتار ما با GrabLock نصب شده است، با قفل انتظار Yale و توسط پلیس تأیید شده است. اگر شما sash انتخاب کنید ،دارای قفل fitch با قفسه سنتی که با فولاد گالوانیزه برای استحکام اضافی تقویت شده و امن است.
   
  آخرین ویرایش